Switchvox® IP PBX » Switchvox обладнання Гарантія
Home » Switchvox обладнання Гарантія

Switchvox обладнання Гарантія

Часті запитання

  • Що криється під Стандартна гарантія 1 рік?

Digium  гарантує, що протягом 1 (одного) року з дати початку, обладнання Digium Appliance, в тому числі техніка працює Switchvox програмного забезпечення, придбаного клієнтом повинен бути вільним від дефектів матеріалу і виготовлення при нормальному дозволеного використання відповідно до Продукт інструкцій. У випадку продуктів на відповідність, Digium залишає за собою право на ремонт або заміну дефектного виробу із заміною частини, яка є новою або, як у новому стані. Якщо Digium не в змозі надати заміна частини або іншим чином усунути дефектний продукт після прийняття комерційно розумні зусилля, Digium залишає за собою право на повернення пропорційного розрахунку ціни купівлі продуктів в якості ексклюзивного засобу гарантії. Пропорційна відшкодування буде здійснюватися на підставі Пропонована роздрібна ціна поточного виробника продукту і буде розраховуватися шляхом множення цієї суми на дробову частина строку, що залишився гарантійного терміну придбаного продукту.

  • Що криється під 3 роки Розширена гарантія?

Для деяких продуктів, Digium робить доступними три (3) Рік Appliance Розширена гарантія на обладнання. Для тих виробів, і для клієнтів, які придбали три-річна розширена гарантія на обладнання Appliance, Digium буде протягом 3 (трьох) років з дати початку, яку протягом 2 (двох) років додатково за межами Стандартної Appliance Гарантія на устаткування 1 (одного) року, гарантує, що продукт придбаний клієнтом повинен бути вільним від дефектів матеріалу і виготовлення при нормальному дозволеного використання відповідно до інструкцій продукт.

  • Digium чи надати гарантії апаратних понад 3 років?
Ні. Digium надає 1 рік гарантії стандарт, і робить доступними продовження гарантії на 2 роки – 3-річна розширена гарантія.
  • Digium’s Чи Стандартна гарантія на обладнання або 3 роки Розширена гарантія забезпечує передові заміна?

Стандарт № Digium і 3 роки гарантії Extended обладнання не забезпечують передові заміни. Це означає, що у випадку невиконання Вашого контакт-гарантія на апаратну частину, то вам потрібно стежити Digium стандартні Процедура повернення.

Відвідувачі, які турбують затримки, пов’язані з доставкою їх дефектні одиниці Назад до Digium і тягне за затримку в доставці Digium заміна одиниці замовнику слід розглянути питання про придбання Холодна Запчастини для їх Switchvox Appliance, коли вони роблять їх первинної покупки.

  • Чи можу я придбати продовження гарантії, після того, як я вже купила обладнання?

Так. За перші 90 днів після вашого гарантія дату початку, ви можете придбати продовження гарантії для вашого обладнання. Після 90 днів минуло, Digium не дозволять продовження гарантії, які повинні застосовуватися для вашого комп’ютера.

  • Чи можу я придбати кілька розширень гарантійне і застосовувати їх на тому ж обладнанні?
Ні. При купівлі одного 3-річна гарантія на конкретній платформі, не може досягти 6-річною гарантією придбати придбанні друге 3-річна гарантія. Ваш апаратну платформу тільки гарантія на строк до початкового гарантійного і одне продовження гарантії, що можна додатково застосовувати до нього.

Leave your response!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.