Switchvox® IP PBX » Digium Switchvox SMB
Home » Digium Switchvox SMB

Digium Switchvox SMB

Wavelink повідомленнями, на додану вартість дистриб’ютора IP, бездротових і комунікаційних рішень, оголосила про випуск Digium ® Switchvox SMB 4.5, потужної нової версії Switchvox, повнофункціональне і економічно ефективної передачі голосу по IP (VoIP) Unified Communications (UC ) рішення, розроблене для малих і середніх підприємств.
Wavelink повідомленнями, на додану вартість дистриб’ютора IP, бездротових і комунікаційних рішень, оголосила про випуск Digium ® Switchvox SMB 4.5, потужної нової версії Switchvox, повнофункціональне і економічно ефективної передачі голосу по IP (VoIP) Unified Communications (UC ) рішення, розроблене для малих і середніх підприємств. Switchvox SMB 4.5 забезпечує критично важливих додатків, традиційно доступні через веб-інтерфейс прямо на телефон телефони, і додає більше гнучкості та контролю для користувачів і адміністраторів.
На підставі Digium Asterisk, більшість популярних відкритих у світі джерелом телефонія двигун, Switchvox SMB є потужним IP АТС, яка інтегрує простий у використанні веб-інтерфейсу з інноваційними функціями UC таких як факс, чат і відеодзвінків. Впровадження Switchvox 4.5 і новий телефон Feature Packs продовжити влада Switchvox використання мобільних телефонів Polycom телефон для максимального контролю над системою комунікацій.
Функції, які раніше були доступні тільки через веб-інтерфейс тепер поширюється через телефон Feature Packs ці дисплеї телефонної трубки. Це дозволяє користувачам отримувати доступ до потужних функцій з телефону телефонів, наприклад, записи телефонних розмов, візуальна голосова пошта, можливість пошуку каталогу компаній і безліч дзвінків паркування.
Нові опції для більш фундаментальні функції телефону, такі як вільні руки кнопку для виклику функції набору відмінних рингтонів для різних типів викликів, до розширення відмовостійкий сервер резервного копіювання Switchvox малого і середнього бізнесу, а також підтримка декількох розширень на одному телефоні, також доступні в Версія 4.5.
“Switchvox призначена для компаній, які хочуть рентабельної системи телефону, який виходить за рамки функціональності типовий міні-АТС, сказав Трістан Форера, директор з маркетингу продуктів Switchvox для Digium. “Тісна інтеграція Switchvox SMB з веб-додатків та бек-офісу програмне забезпечення надає підприємствам безпрецедентний рівень продуктивності, в той час як функції, такі як VoIP, відео-чати і закликає забезпечити гнучкість і глибокий економічний ефект. Сьогодні, з появою версії 4.5, ми продовження Найбільш популярна функціональність Switchvox з функцією багатьох телефони Polycom, де вони можуть бути доступні інтуїтивно “.
Патрік Ferriter, старший директор з управління продуктами Polycom сказав: “Звільнення Switchvox SMB 4.5 робить UC рівень інтеграції з Polycom телефону однією з найглибших будь-якого виробника в цій галузі.
“Digium має сумісність з широким набором пристроїв IP серед наших партнерів, і їх сімейство рішень Switchvox має постачання, управління і потужна програма тісно інтегрована для Polycom SoundPoint ® IP Desktop, VVX ™ 1500 медіа-бізнесу та SoundStation ® IP телефонів конференції”.
Switchvox SMB 4.5 пропонує додаткові можливості для підтримки користувачів та адміністраторів у тому числі:
Профілі користувачів Caller-профіль інформацію, таку як фотографії, розширення, назви і місце розташування. Це видається на розподільчому щиті, і на дисплеї телефонів Polycom з телефону оснащені пакетів на внутрішні дзвінки.
Гнучка підтримка мови-Switchvox 4,5 GUI, ручний та довідки доступні англійською, Великобританія англійська, італійська, іспанська кастильського і латиноамериканський іспанська. Sound пакети, які включають всі звукові підказки, що використовуються в системі, доступні для цих мови, а також австралійський англійська, французька та канадська французька. Для компаній, міжнародних офісах, користувачі можуть налаштувати свої мовні налаштування, щоб найкращим чином доповнити їх місце розташування та мову.
Всеохоплюючий контроль-Digium впровадив Simple Network Management Protocol (SNMP) для Switchvox 4.5, яка дає адміністраторам можливість збору даних в реальному часі про стан здоров’я та їх систем.

Ціноутворення та доступність

Switchvox SMB 4.5 тепер доступна безкоштовно для клієнтів з поточної передплати Switchvox програмного забезпечення SMB. Клієнти можуть продовжувати використовувати Switchvox 4,0 або здійснювати можливістю модернізації до 4.5 з одним клацанням мишки.

http://www.itwire.com

Leave your response!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.