Switchvox® IP PBX » Blog Archive » Switchvox SMB 4.0 запускає на ITEXPO
Home » Switchvox

Switchvox SMB 4.0 запускає на ITEXPO

3 February 2010 No Comment

Я тільки що отримав в Майамі ITEXPO попрямували в Центрі конференцій і близько 12 вечора я вже дізнався деякі хвилюючі новини запуску на виставці. Digium випустила Switchvox SMB 4.0 з деякими новими функціями уніфікованих комунікацій. Метью Nickasch, письменника, для розгляду на NetworkWorld.com конвергенція охоплює Новини докладно у своєму ITExpo Схід штовхає з великої статті Switchvox Новини.

Я зауважив, що підтримка відео телефон з підтримкою H.263 і H.264 кодеків. Інша цікава нова функція XMPP підтримки приватного чат-сервера. Trixbox Fonality’s, конкурент Switchvox фактично використовує сервер для чат с / наявність сервер. Факс ніколи не був сильною стороною Asterisk, так Факс інтеграція звучить дуже інтригуюче. Перевірте деякі з нових функцій, наведених нижче.

Факс інтеграції користувачі можуть відправляти й одержувати факси швидко і легко за допомогою Switchvox.

Відеовиклики-Switchvox підтримує відео телефонів, які використовують кодек стандарту H.263 і H.264.

Миттєві повідомлення Switchvox включає приватний чат сервер, який використовує широке поширення, відкритий протокол XMPP. Switchvox Коммутатор пропонує чат Групи або користувачі можуть вибрати свою улюблену XMPP-клієнт.

Централізоване присутності, присутності і статус деталі для виклику і чат діяльності видно на декількох заглянув Switchvox АТС.

Веб-Aware інтерактивного автовідповідача (IVR) Сервіс-Switchvox включає багато нових функцій IVR для створення користувацьких додатків. Ці інструменти включають в себе складні обміну звукові файли з веб-додатками, настройку загальносистемного змінних і більше.

Unified Messaging аксесуарами-IMAP інтеграція забезпечує заснований на стандартах рішення для голосової пошти та факсів. Крім того, користувачі можуть налаштувати декілька вітань або повідомлення по електронній пошті, оптимізовані для показу на широкому спектрі пристроїв.

Організована телефонні книги-співробітники можуть організувати свої контакти в групах і зберегти кілька телефонних номерів для кожного контакту. Крім того, група компаній Каталог використовує тип до знайти, щоб допомогти користувачам швидше знайти розширень для кожного зі своїх колег.

Call-черзі поліпшення малого бізнесу і центрів обробки викликів, так, отримають вигоду з можливостей для входу в, вийдіть з системи і пауза статусу члена в кожній черзі одним клацанням миші, і навіть додавати коментарі, які відображаються на керівників або іншими членами черги.

Switchvox оповіщення-клієнт Windows Desktop забезпечує взаємодію з додатками MS Office. Спливаючі повідомлення Показати подробиці вхідний дзвінок абонентові і історія, і функцій управління одним натисканням дозволяє користувачам швидко додавати контакти Outlook і набирати телефонні номери.

Switchvox що простирається на основі XML API дозволяє адміністраторам створювати нові розширення і журнали викликів, доповіді та розширення списків.

Автоматичне виділення Snom IP-телефонів Switchvox пропонує автоматичне налаштування телефонів VoIP виготовлений за технологією сном і Polycom.

Подробнее опціонів “колл-Switchvox підтримує BRI-важливий крок на шляху розширення міжнародного продажів і HD Voice-високоякісний широкосмуговий звук доставляються через протокол G.722.

Згідно з новим релізом “, Switchvox SMB 4.0 доступна безкоштовно для клієнтів з поточної передплати Switchvox програмного забезпечення SMB. Для нових клієнтів, ціни на Switchvox малого і середнього бізнесу залишається незмінною, і починає на US $ 3390 для 10 користувачів системи, включаючи апаратне і програмне забезпечення , одно-передплата на рік і гарантії. Вся лінійка техніки Switchvox SMB, найбільшим з яких масштаби служити 4 “

ITEXPO ледве почалася, і вже кілька захоплюючих новин в VoIP & Asterisk просторі. Стежте за появою нових оновлень новини …

http://blog.tmcnet.com

Leave your response!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.